PozKes #2

Merhaba.

Metalperver’in Podcast dünyasındaki ilk macerası PozKes, yoluna devam ediyor. Pilo kaydını Temmuz ayının başında paylaştığım serinin yeni bölümü ile huzurlarınızdayım bugün.

İlk bölümde olduğu gibi yine Can ile beraber kaydettiğimiz PozKes#2’de, son birkaç seneye odaklanmaya çalışarak yerli piyasada gözümüze, kulağımıza çarpanlarla ilgili lafladık biraz. Güncele ait değerli bir içerik çıkarttığımıza yürekten inanıyor ve Can’a bir defa da buradan teşekkürlerimi gönderiyorum.

Konuştuğumuz albümlerin bazılarına ilişkin detayları Yerli Pazarı köşesinde paylaştığım kritiklerde bulabilirsiniz. Tabii sevdiğimiz, bildiğimiz, dinlediğimiz şeyleri konuştuk ve kısa kısa üzerlerinde durmaya, merak ettirmeye çalıştık. O yüzden eminim atladığımız bir dünya isim de vardır, onları konuşmak da yorumlarda size kalmış. Arada yanlış hatırladığımız bazı isimler, tarihler olabilir ama o kadarı da olacak tabii.

PozKes’e SoundCloud ve Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. İlk bölüm toplamda birkaç yüz defa dinlenmiş bile ve bu ilgi insanı heveslendiriyor. Unutmayın ne kadar destek olur, paylaşır, takip eder ve konuşursanız o kadar gelişiriz. O yüzden umarım teknik ve içerik ile ilgili yorumlarınızı eksik etmezsiniz,

herkese keyifli dinlemeler!


Hey! Metalperver’de olan bitenin bir takdiri hak ettiğini düşünüyor, içeriğinin katlanarak zenginleşmesini arzu ediyorsanız PATREON üzerinden Metalperver’e destek olabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

One thought on “PozKes #2

  • 4 Ağustos 2019 tarihinde, saat 09:48
    Permalink

    Böylece Rektal Tuşe adında goregrind grubu kurma hayallerim de suya düştü. Neyse bakayım Rektal Prolapsus veya Perianal Fistül isimleri alınmış mı, alınmamışsa direk kuruyorum goregrind grubumu.

    Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.