PozKes!

Merhaba.

Biliyorsunuz Metalperver’i daha aktif ve kapsamlı bir seviyeye taşımak için zaman zaman burada veya Patreon‘da fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum ve bugün uzun zamandır aklımda olan projelerden birini gerçekleştirebilmiş olmanın heyecanı içindeyim; Metalperver yavaş yavaş Podcast dünyasına giriyor!

Patreon’da ufak ufak hedeflere doğru ilerlemeye başlamışken somut bir şeyler ortaya koyabilmek adına arkadaşım Can ile birlikte PozKes isimli bir Podcast programı hazırladık. Patreon aboneleri ve güvendiğim dostlarım birkaç gündür bu kaydı dinleyip yorumluyorlar ve onlardan gelen olumlu geri bildirimler sayesinde PozKes’in bu pilot bölümünün Metalperver okuyucusuyla paylaşmaya değecek bir iş olduğuna karar verdim. Niyetim Podcast’i de sitedeki diğer içerikler gibi düzenli ve sürekli bir aralığa oturtmak tabii ki ama çok da hakim değildim açıkçası Podcast olayına ve gördüm ki hem zaman ve emek isteyen hem de masraflı bir işmiş. O yüzden şimdilik PozKes’in pilot bölümünü beğeninize sunup çekiliyorum kenara; Metalperver’in Podcast dünyasında ne ölçüde yer alacağını zaman ve ilginiz gösterecek.

İlk yayın olduğundan 2019’da neler dinlediğimiz üzerinden biraz laflayıp çıkan büyük/küçük albümleri değerlendirdik ve daldan dala atlayan, Metalperver’in ruhunu iyi yansıtan kalabalık ve karışık bir iş çıktı ortaya. Eksiği gediği mutlaka vardır, yazmaktan çekinmeyin. Şimdilik yalnızca SoundCloud veya Spotify üzerinden erişebiliyorsunuz ama ileride diğer mecralarda yer alacak talebe göre elbette. Umarım teknik ve içerik konularındaki samimi yorumlarınızı eksik etmezsiniz,

herkese keyifli dinlemeler!


Hey! Düşüncelerinizi yorumlara yazmayı, sitedeki içerik hoşunuza giderse sağda solda paylaşmayı ihmal etmeyin. Metalperver’de olan bitenin bir takdiri hak ettiğini düşünüyor, içeriğinin katlanarak zenginleşmesini arzu ediyorsanız PATREON üzerinden Metalperver’e destek olabilir veya hiçbir şey yapmayabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

10 thoughts on “PozKes!

 • 5 Temmuz 2019 tarihinde, saat 13:43
  Permalink

  İnternetim bir süredir olmadığı için yeni dinleyebildim pozkesi. Çok eğlenceli olmuş. Can’ı biraz heyecanlı buldum ilk pozkes olduğundan sanırım ama açılır o da eminim. Bence kesinlikle devam etmeli, özellikle benim gibi etrafında pek metal övecek insan olmayanlar için ilaç gibi. İleride daha spesifik konulara da girilir.

  Yanıtla
 • 5 Temmuz 2019 tarihinde, saat 21:54
  Permalink

  Devamını bekliyoruz, ağzınıza sağlık.

  Yanıtla
  • 12 Temmuz 2019 tarihinde, saat 17:35
   Permalink

   Ööefff metal podcast’i dinlemek acayip zormuş. Misery Index övülüyor, elim ona gidiyor. Bewitcher diyorsunuz, Inculter diyorsunuz hop oraya kayıyorum. Umarım beklenen ilgi görülür ve devamı gelir. Ağzınıza sağlık!

   Yanıtla
 • 19 Temmuz 2019 tarihinde, saat 09:07
  Permalink

  Güzeldi.Zevkle dinledim umarım devam eder.

  Yanıtla
 • 19 Temmuz 2019 tarihinde, saat 16:21
  Permalink

  İlk bölümü beğendim. Lakin açıklamalara şu kritiği yapılan grup isimlerini de yazsak mı? Sonra arada kaçmasın diye hemen durdurup gruplara bakmak zorunda kalıyoruz.

  Yanıtla
 • 19 Temmuz 2019 tarihinde, saat 16:39
  Permalink

  Yorumlar için teşekkürler. Hiç olumsuz geri dönüş olmaması heyecanlandırıyor insanı.

  Periyodik yayın fikri biraz ütopik ama bundan sonra büyük olasılıkla daha kısa, daha odaklı ve derli toplu yayınlar olur. Daha detaylı, açıklamalı paylaşımlar olmasına dikkat edeceğim, not ettim. 🙂

  Yanıtla
 • 31 Temmuz 2019 tarihinde, saat 16:24
  Permalink

  çok eğlenceli hemen ikinci bölüme geçiyorum.

  Yanıtla
 • Geri bildirim: Inter Arma – Sulphur English – Metalperver

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.