Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

3 thoughts on “Yerli Pazarı: Epitaph – Songs That Remain Unsung

 • Neredeyse 15 senedir yazılarını okuduğum, müzik zevkimin şekillenmesinde en önemli insanlardan birinden kendi albümümüz hakkında bir şeyler okumak beni inanılmaz duygulandırdı. Mükemmel bir sürpriz oldu, çok teşekkürler abi <3
  Çıktığından beri kimseden eksileri ya da artıları hakkında pek bir yorum alamadık albüm hakkında. Bu şarkı güzel ya da çok güzel olmuş devamdan başka. Bu kadar detaylı, yazarken/kaydederken düşündüğümüz her detayın fark edilmiş olduğunu görmek pamuk gibi yaptı sabah sabah beni.
  Son olarak şunu söylemek istiyorum; Metalperver Discord sunucusunda insanları DSO sevmemenin suç olduğuna inandırdığımız günlere dayanıyor tanışıklığımız Duodenum ile. Hem böyle bir manyak ile tanışmama yardımcı olduğun hem de yıllardır bağırmalı müziğin bayraktarlığını yaptığın için teşekkürler.
  Metalperver Connecting People

  Yanıtla
  • sen o 15’i çok dedin, az incelt onu bak biz hep geleceğiz. Cansınız. :’)

   Yanıtla
  • duodenum

   Burağın yorumunu ben yazmışçasına katıldım cümlesi cümlesine. 2017’den beri takip ettiğim bir sitenin incelemesinde kendi ismimi görmek bayağı disosiyatif bir deneyim haha. Hem yazı için, hem de kritiklerinizle müzik zevkimi şekillendirdiğiniz için çok teşekkürler kendi adıma da.

   Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.