ListeMakale

Metalperver Patronlarını Arıyor!

Merhaba.

Metalperver patronlarını arıyor!

2016 Ekim’inde açılan ve her şeyiyle kendi başıma ilgilendiğim Metalperver’i, kitlesinin gücü ile somut etkiler yaratabilen önemli bir platforma dönüştürmek, içerik bakımından zenginleştirmek, daha çok insana ulaşmak ve böylece Türkiye’deki metal kültürüne etki edebilme amacıyla sürdürdüğüm bu çabanın gerçek ve elle tutulur bir şeye dönüşmesi adına bir PATREON hesabı açtım. Patreon nedir, neden böyle bir şeye kalkıştım ve siteye katkıda bulunmanız halinde ne gibi gelişmeler olabileceğine dair ipuçları yazıyor Patreon sayfasında, mutlaka bir bakın.

2019 – Ocak ayından bu yana destek olan herkese teşekkürler. Elbette arada dilencilikle, paragöz olmakla veya gerçek metalci olmamakla suçlanıp yakın akrabalarıma saygılarını sunanlar da oldu ama Patreon abonesi olsun olmasın Metalperver’i seven ve bir şekilde destek olanların sayısı çok daha fazlaymış, bu süreçte bunu görmüş oldum.

Lafı uzatmayayım. Tıpkı Metalperver’in kuruluşunda olduğu gibi, Metalperver’e destek olanlarla beraber Metalperver’i değiştirip dönüştürmeye devam ediyoruz. Eh, Türkiye gibi bir yerde metal içeriği üretmek kolay değil ve bu işte patronlarımın yabancı plak şirketleri veya yerli organizasyonlar değil, okurlarım olmasını isterim. O yüzden Metalperver’de yayımlanan yazıların kenarında köşesinde PATREON bağlantısını görebilir, yazıların altında Patreon özel düğmesini bulabilir veya sağda solda destek olmanız için yapacağım çağrılara maruz kalabilirsiniz.

Umarım Metalperver’i yalnız bırakmazsınız. Şimdiden herkese teşekkürler,

görüşürüz.

Yazıyı/albümü değerlendirmek için:

Average rating 0 / 5. 0

Siteye destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreona göz atabilirsiniz👇
Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

3 thoughts on “Metalperver Patronlarını Arıyor!

  • hasan

    Kritik istegini nasil yapiyoruz acaba? Liste bayagi kabarik bir tane secmek zor olacak gerci ama neyse o da olsun.

    Yanıtla
    • Patreon üzerinden mesaj atmıştım ama dilersen buraya da yazabilirsin seçtiğin albümü. O kabarık listeleri yavaş yavaş eriteceğiz, hiç merak etme. 🙂

      Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.