Metalperver Patronlarını Arıyor!

Merhaba.

Hali hazırda hatırı sayılır bir kitlesi bulunan Metalperver’i bu kitlenin gücü ile somut etkiler yaratabilecek bir şeye dönüştürmek, siteyi içerik bakımından zenginleştirmek, daha çok insana ulaşmasını sağlamak ve böylece Metalperver adı altında ülke metal sahnesine daha somut katkılar verebilmek adına Metalperver adına bir Patreon hesabı açmaya karar verdim. Patreon sayfasında siteye katkıda bulunmanız halinde önümüzdeki süreçte Metalperver’de ne gibi gelişmeler olabileceğine dair ipuçları yazıyor, o yüzden Metalperver adı altında bugüne kadar olan bitenleri sıralayıp anlamsız sayılar vermek ya da partimizin önümüzdeki beş yıllık programını sıralayıp oy dilenen politikacı gibi vaatlerde bulunmak gibi bir niyetim yok.

Ben bir şeyler yapıyorum ve bunun bir takdiri hak ettiğini düşünüyorsanız şu şekilde katkıda bulunabilirsiniz beyanı en nihayetinde ama yine de küfür kıyamet tepkilere, okuyucusundan talebi bulunmayan mecralarla karşılaştırılmaya veya ad homineme hazırlıklı bir şekilde bu kararı verdim. Katkı almazsa Metalperver biter gibi bir durum da yok asla, motivasyonum olduğu sürece devam edeceğim muhakkak. Patreon hesabı açmamın tek amacı bu kendi kendimize takılma hadisesini bir veya birkaç adım ileri taşıyabilir miyiz onu görmek ve eğer bir topluluktan bahsedecek kadar kalabalıksak bu topluluğun gücüyle bir şeyler başarabilmek, dede dede konuşmak gerekirse damlaya damlaya göl olmak.

Lafı uzatmayayım. Tıpkı Metalperver’in kuruluşunda olduğu gibi kervan yolda düzülür mantığıyla, Metalperver’e destek olanlarla beraber Metalperver’i değiştirip dönüştürmeye devam edeceğiz. Bundan sonra Metalperver’de yayımlanan yazıların kenarında köşesinde Patreon düğmesini görebilir, https://www.patreon.com/metalperver adresinden Patreon hesabına ulaşabilirsiniz. Bence güzel şeyler olacak.

Görüşürüz.

İsmail Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Metalperver Patronlarını Arıyor!” için 2 yorum

 • 20 Ocak 2019 tarihinde, saat 23:49
  Permalink

  Kritik istegini nasil yapiyoruz acaba? Liste bayagi kabarik bir tane secmek zor olacak gerci ama neyse o da olsun.

  Yanıtla
  • 20 Ocak 2019 tarihinde, saat 23:57
   Permalink

   Patreon üzerinden mesaj atmıştım ama dilersen buraya da yazabilirsin seçtiğin albümü. O kabarık listeleri yavaş yavaş eriteceğiz, hiç merak etme. 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.