Metalperver Patronlarını Arıyor!

Merhaba.

Metalperver, ona destek olacak okurlarını arıyor!

2016 Ekim’inde açılan ve son iki senedir her şeyiyle kendi başıma ilgilendiğim Metalperver’de, kitlesinin gücü ile somut etkiler yaratabilen önemli bir platforma dönüştürmek, içerik bakımından zenginleştirmek, daha çok insana ulaşmak ve böylece Metalperver olarak Türkiye’deki metal kültürüne somut etki edebilmek amacıyla sürdürdüğüm bu çabanın artık gerçek ve elle tutulur bir şeye dönüşmesi adına bir PATREON hesabı açtım. Patreon nedir, neden böyle bir şeye kalkıştım ve siteye katkıda bulunmanız halinde ne gibi gelişmeler olabileceğine dair ipuçları yazıyor Patreon sayfasında, mutlaka bir bakın.

2019 – Ocak ayından bu yana destek olan herkese teşekkürler. Elbette arada dilencilikle, paragöz olmakla veya gerçek metalci olmamakla suçlanıp yakın akrabalarıma saygılarını sunanlar da oldu ama Patreon abonesi olsun olmasın Metalperver’i seven ve bir şekilde destek olanların sayısı çok daha fazlaymış, bu süreçte bunu görmüş oldum. Artık Türkiye’de bu müziği dinleyen, metal kültürünü yaşayan ve yaşatan birçok insanın adını bildiği, saygı duyduğu, nefret ettiği, gıcık olduğu, kıskandığı, sevdiği, zerre umursamadığı, bayıldığı veya arkasından sövdüğü bir yer haline geldi Metalperver ve bu kendi adıma sevindirici bir şey.

Lafı uzatmayayım. Tıpkı Metalperver’in kuruluşunda olduğu gibi kervan yolda düzülür mantığıyla, Metalperver’e destek olanlarla beraber Metalperver’i değiştirip dönüştürmeye devam ediyoruz. Eh, Türkiye gibi bir yerde metal içeriği üretmek kolay değil ve bu bir iş olacaksa patronlarımın plak şirketleri değil, okurlarım olmasını isterim. O yüzden Metalperver’de yayımlanan yazıların kenarında köşesinde PATREON bağlantısını görebilir, yazıların altında Patreon özel düğmesini bulabilir veya sağda solda destek olmanız için yapacağım çağrılara maruz kalabilirsiniz.

Umarım beni yalnız bırakmazsınız. Şimdiden herkese teşekkürler,

görüşürüz.

İsmail Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Metalperver Patronlarını Arıyor!” için 4 yorum

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.