Spotify

Bağırmasız Metaller – 4

Merhaba.

Akşamın bir vakti bir arkadaşa esmiş, tutmuş mesaj atmış “Ağabey sen Spotify’da değişik değişik listeler yapıyordun, epeydir bir tek haftalık çakıp geçiyorsun. Yapsan ya yine?” diye. Böyle atmamış, rezalet bir Türkçe ile güç bela anlayabildiğim bir şekilde yazmış ama olsun. Azıcık özen yahu şu dile.

Neyse, sonuçta haklı. Özellikle Geçmişe Dönüş serisinin son kısımlarına ilgi düşük kalınca biraz kaçmıştı hevesim ama listeleri hortlatmanın vakti geldi demek ki, o yüzden bu hafta Metalpervere Haftalık ile birlikte bir de Bağırmasız Metaller – 4 listesi hazırladım!

Özellikle enstrümantal listelerde belirli bir akış kurmak zor ve kendimce bir anlam bütünü yaratmaya çalıştıysam da müzik teorisyeni deli adamlardan atmosferik üzgün hipster gençlere uzanan, dağınık sayılabilecek bir liste oldu. Pek duyulmamış ruh hastaları ELECTROCUTION 250 gibi veya enstrümantal metalin atmosferik tarafındaki LOTUS ASH gibi isimleri yeni keşfedip kafayı yiyecekler olacaktır mutlaka, o yüzden bir bakın derim. Tabii eliniz değmişken Spotify’da bagirmalimuzik hesabını takip etmeyi unutmazsanız da sevinirim.

Herkese keyifli dinlemeler!

Yazıyı/albümü değerlendirmek için:

Average rating 0 / 5. 0

Siteye destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreona göz atabilirsiniz👇
Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.