Tek Atış

Drott – The Marauders

Merhaba.

ENSLAVED insanı Arve Isdal, ULVER‘den tanıdığımız Ivar Thormodsæter ve Matias Monsen ile bir araya gelip yeni bir projeye başlamış. Drott, karanlık bir folk yapıyor ve tahmin edebileceğiniz üzere bunu çok da alışageldik olmayan yöntemlerle, kendine has bir atmosfer içerisinde sunmayı başarmış. The Marauders, bu yeni gruptan çıkan ilk parça ama şimdiden ilerisi için meraklandırıp heyecanlandırdı. Beklemedeyiz.


Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

5 thoughts on “Drott – The Marauders

 • İçine girince güzel kafası var. Bu elemanlar bu sene EP de yayınlamışlar bir tane. Klip ile birlikte dinlediğimde Hellblade Senua’nın o ruhu sıkıştıran, tekinsiz atmosferine yakın bir şeyler yaşadım. Yetenekli adamlar gerçekten, nerelerden ilham aldıklarını çok merak ediyorum.

  “The Marauders are not visible through the layers of mist. You can hear them hanging in ropes and sharpening their tools of mischief before their dire intentions are manifested through slow, dark riffs and slaughtering, heavy beats. They are lost souls roaming the Underworld, vicious murderers and thieves constantly searching for prey.”

  Klibin altında da şöyle bir şey yazıyor not olarak iliştireyim buraya da 🙂

  Yanıtla
  • Of Senua neydi ya öyle. Ruhsuz ruhsuz oyun mekaniği, seviye tasarımı diye konuşup duran tayfanın suratına da tokat gibi çarpmıştı haha. Metalperver’in birçok yarım kalan köşesinden biri olan oyun incelemesi tarafında da ilk ve tek yazı Hellblade’e ait şaka maka. Sevdik kardeşim, çok sevdik:
   https://metalperver.com/2017/12/28/oyun-mu-incelemesi-hellblade-senuas-sacrifice/

   2. oyun ne zaman geliyor acaba, bir an önce gelsin artık.

   Yanıtla
   • duodenum

    Bu adamların Devil May Cry Reboot’u da muazzamdı. Karakterler kasıntı derecede edgy olduğu için çok eleştirilmişti de oynaması inanılmaz keyifliydi. Keşke o tarz bi yüksek tempo aksiyon/macera oyunu yapsalar yine.

    Yanıtla
    • Benim bundan haberim yokmuş, bir bakayım ya. Sadece DmC IV’ü oynamıştım o seride ama bu ekipten çıktıysa bakmalı.

     Yanıtla
   • Zeitgeist

    Senuayı deneyimlemek (oynamak demiyorum özellikle) inanılmaz bir süreçti gerçekten. Gerekli koşulları sağlayabilirsem eğer VR versiyonunu da bitirmeyi çok istiyorum. 2. Oyun gelsin istemiyorum ya tek oyunluk kült halini koruması taraftarıyım ama gelirse oynarım tabii o ayrı mesele 😀

    Zaten senin yazın sayesinde merak edip oynamaya başladım, senin kaleminden çıkan farklı farklı türler hakkında bir şeyler okumak zevkli oluyor.

    Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.