Podcast

PozKes S02 – E01

Merhaba.

Metalperver’in podcast projesi PozKes, 2021’de de hız kesmeden devam ediyor!

Duality Productions ekibinden Taner ve Umur ile birlikte yaptığım PozKes, bu sezonda da iki haftada bir, Perşembe günleri karşınızda olacak bir aksilik olmadığı sürece. Niceliği artırıp nitelikten kaybetmek istemedim doğrusu, o yüzden de ideali iki haftada bir gibi hissediyorum. Salgın yüzünden bir araya gelemediğimiz için uzaktan ses kalitesi tam istediğim seviyede olmuyor ne yazık ki. En azından artık bir giriş-çıkış müziğimiz var! Yorumları merak ediyorum epey o konuda. Tabii Metalperver hala tümüyle keyfime keder bir ortam olduğundan, genel yayın akışına sadık kalmanın dışında arada sürpriz bölümler, aniden girilen son dakika podcastleri (var mı böyle bir şey acaba haha) de çıkabilir karşınıza her an.

Ayrıca geçen sene salgın patladığı dönemde açtığım Discord ortamımızı gerçekten seviyorum ve orada da daha aktif, okurla etkileşim içinde olmak adına PozKes’i zaman zaman canlı yayına taşıyacağım Discord’da. Bir tane denedik ve soru&cevap, beraber şarkı dinleyip yorumlamaca, güncel PozKes gündemi üzerinden muhabbet derken gayet akıp gitti program. Tabii çıktığı gün albüm dinleme etkinlikleri de devam edecek; yarın yeni THERION ve ASPHYX albümlerini dinleyeceğiz mesela. Sene içerisinde, Metalperver sosyal medyasında bu tip duyurulara denk gelirsiniz bol bol. Discord için davetiye bağlantılarını sitede veya sosyal medyada bir yerlerde bulabilirsiniz. Her dakika herkese gel gel demiyorum zaten; biz bize halimiz güzel.

Spotify haricinde PocketCast uygulamasından da ulaşabilirsiniz PozKes’e. Belki YouTube’a veya iTunes’a da taşıyabilirim, talep olursa bakarız duruma. Bunun dışında olan bitene dair yorumlar, öneriler, tavsiyeler ve her tür ıvır zıvır için birkaç tık uzağınızda olduğumu unutmayın,

herkese keyifli dinlemeler!


Metalperver’e destek olmak için Patreon üzerinden abone olabilirsiniz. Düğme aşağıda:

Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.