Podcast

PozKes #6

Merhaba.

İki hafta önce paylaştığım PozKes #5 itibariyle artık podcast konusunda daha istikrarlı olma niyetimden bahsetmiş, PozKes’in yeni kadrosunu tanıtmıştım sizlere. Duality Productions organizasyonlarının başında bulunan Taner ve Umur ikilisi ile beraber, metal üzerine laflayıp poseur poseur takılmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bu hafta IHSAHN’ın adının nasıl okunduğundan girip DEFTONES‘un yeni albümünden çıkıyor, DARK TRANQULLITY‘nin yeni şarkısı üzerinden Ammott biraderlere karşı hislerimizi paylaşıp Eylül ayı içerisinde çıkan bazı albümlere dair beklentilerimizi (kaydı aldığımızda çıkmayan bazı albümler vardı tabii) ve KÖRGULL THE EXTERMINATOR gibi üç kişinin bildiği it-köpek metalcileri hakkındaki yorumlarımızı sıralıyoruz. Hatta birkaç gün önce vokalistinin ayrıldığı duyurulan FEAR FACTORY ile ilgili magazinel gelişmeleri, Trump’ın en sevdiği klibi ve daha fazlasını da bulabilirsiniz laf aralarında…

PozKes ile ilgili yorumlarınızı, önerilerinizi, konuşulmasını istediğiniz soruları veya merak ettiklerinizi ister sosyal medyada #PozKes etiketiyle, ister pozkes@metalperver.com‘a mail atarak ya da isterseniz bu gönderilerin altına yorum girerek bana ulaştırabilir, daha iyi yayınlar çıkarabilmemizde yardımcı olabilirsiniz. Tabii eşe dosta yayma kısmında da desteklerinize ihtiyacımız var şu aşamada, o yüzden beğendiğiniz takdirde sağda solda paylaşırsanız muhteşem olur. Yorumlarınızı merakla bekliyorum,

herkese keyifli dinlemeler!


Metalperver’de olan bitenden memnunsanız çeşitli hoşluklardan faydalanmak ve destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreon’a bir göz atmayı unutmayın:

Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

2 thoughts on “PozKes #6

  • duodenum

    Çok keyifli bir sohbet olmuş yine, ağzınıza sağlık. Sesinden tanıyamadığım ama isminin Taner olduğunu tahmin ettiğim arkadaşın Ulver ve dramatik gruplarla ilgili yaptığı tespit çok yerinde. Bu yüzden metalciler Emma Ruth Rundle, Wagner, Godspeed You! Black Emperor, Swans gibi isimlere sahip çıkıyor. Şahsen ne zaman metalden uzaklaşsam (uzaklaşmak dediğim de 1-2 günü geçmez) bu dramatiklikten uzaklaşmak istediğimi fark ediyorum. Örneğin metal dinlemediğim zamanlar Emma Ruth Rundle, Tool veya Swans değil de Danny Brown, Esperanza Spalding, Aziza Mustafa Zadeh gibi isimleri dinliyorum. Kriegsmaschine olsun, Blaze of Perdition olsun canım ciğerim ama bazen gidip bakkaldan yoğurt ekmek alan, akbil basıp otobüse binen, minibüste arkadan gelen parayı uzatan bir insan olduğumun bilincine varıyorum.

    Yanıtla
  • Yine super bir bolum, Agziniza saglik. Fear Factory konusunda yeni bir update. Dino grubu Burton olmadan surdurme karari almis yeni vokal bakiyor su an.

    Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.