PozKes #5

Merhaba.

Bir PozKes vardı, hatırlıyor musunuz? Hani kimsenin aklında yokken metal üzerine podcast yapma fikriyle ortaya çıkıp devam ettiremeyince patlayan, bu arada da mis gibi işlere ilham verdiğine inandığım poz kesme projem? Hani şu günlerde küllerinden doğmaya, gümbür gümbür gelmeye hazırlanan PozKes?

Son dönemde ana sayfanın tepesinde bazı konser duyurusu görselleri görüyorsunuz. Duality Prouductions ile Metalperver arasında gelişmeye başlayan dostluğun ilk göstergeleriydi onlar ama esas bomba şimdi patlıyor: PozKes geri döndü vatandaş!

Taner, Umur ve bendeniz Korhan kadrosuyla bir çeşit unholy trio ekibi kurduğumuz PozKes’te metalin konusu olabilecek her şeyi konuşuyor, üç kişinin bildiği grupları tartışıp şu şöyledir, bu böyledir diye poz kesiyoruz. Güncel albümler, magazinel konular, tartışmalı mevzular, Duality’den son haberler; aklınıza ne gelirse. Hatta PozKes için bize ulaşabileceğiniz, konuşulanlarla ilgili içinizi dökebileceğiniz, soru sorabileceğiniz ve fikirlerinizi paylaşabileceğiniz pozkes@metalperver.com diye bir mail adresi de mevcut. Gizlim saklım yok kardeşim diyorsanız ya da mail atmaya üşeniyorsanız #PozKes etiketiyle yazıp Twitter’ınıza, Instagram’ınıza da fırlatabilirsiniz fikirlerinizi. Discord tarafında da PozKes kanalına uğrayabilirsiniz. Öneri, tavsiye ve şikayetlerinize açığız her zaman.

Metalperver’in genlerine işleyen kervan yolda düzülür mantığı, PozKes için de geçerli elbette. Hazır bir kapak görseli yokken üzerimizde emeği bulunan Çağlan Tekil‘e ve Headbang‘e selam etmek istedim mesela. Çünkü Ayna grubuna hala saygım sonsuz ama yeni logomuz tasarım aşamasında. Ayrıca Spotify dışında diğer mecralarda yer alma konusunu da talebe göre değerlendireceğim ve teknik tarafta pürüzler olabilir başlangıçta. Geçmiş tecrübelerden dolayı her istediğim olur mu emin değilim artık ama en azından bir kısım mevzular zamanla oturacaktır rayına, o kadarının sözünü verebilirim. Konsept veya konuklu yayınlar, belki PozKes’i canlı yapmak, ileride video tarafına geçmek gibi heyecanlarımızın haklarını saklı tutmakla birlikte şimdilik Duality ekibi ile birlikte iki haftada bir, Perşembe günleri Spotify’dayız! Dinledikten sonra yorumlarınızı, tavsiyelerinizi eksik etmezseniz harika olur. Durumlar böyle, herkese keyifli dinlemeler!


Patronlarımıza sunduğumuz hoşluklardan faydalanmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreon sayfamıza göz atabilir, Metalperver’e destek olmaya başlayabilirsiniz:

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

4 thoughts on “PozKes #5

 • 17 Eylül 2020 tarihinde, saat 14:47
  Permalink

  Harika muhabbet olmus ya! En iyi PozKes bolumu diyebilirim. Metale Dimmu Borgir’le baskayan arkadasa benim de Mayhem ile baslayan arkadasim vardi diyerek karsilik verebilirim 😀 Eleman De Mysteriis dinledikten sonra ertesi gun ters hac kolyesiyle gelmisti okula hahaha!

  Yanıtla
 • 17 Eylül 2020 tarihinde, saat 21:29
  Permalink

  Romantik origin story: ✅
  Dünyanın en iyi vokali olan Greg Puciato üzerinden TDEP övgüsü: ✅
  Black/Thrash: ✅
  Kahvaltıda bira ve drink responsibly vurgusu: ✅

  Ben düştüm.

  Yanıtla
 • Geri bildirim: PozKes #6 – Metalperver

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.