KritikSpotify

Black Thrash Attack!

Metalin en kirli, en özensiz, en sarhoş ve en keyifli hali olduğuna inandığım black/thrash türünü icra eden pek çok grup olmasına rağmen black/thrash çok samimi olunması gereken, aksi taktirde ortaya çıkan müziğin pek bir şeye benzemediği bir tür olduğu için genelde bu türün dinleyicileri kendilerine sağlam alternatifler bulmakta biraz zorlanırlar.

Hem bu düşünceden hem de yeni bir haftaya şöyle biraz tempolu, içine girmesi de, gazına gelmesi de kolay bir şeylerle girmek niyetiyle yola çıkarak black/thrash türünden sevdiğim gruplarla dolu, temposu hiç düşmeyen, çirkin mi çirkin bir çalma listesi hazırladım.

80’lerin felaket kayıt teknolojilerine rağmen ortaya unutulmaz işler koyan grupların yanı sıra daha yeni, taze ve görece temiz prodüksiyonlu işler de eklemeye çalıştıysam da biraz da Spotify’ın kısıtlamalarına göre hareket etmek zorunda kaldım tabii. Neyse, yine de yeterince gaz oldu herhalde.

Herkese bol kafa sallamalı, leş gibi ama metalcilik yapacağım derken kişisel hijyenden taviz vermediğiniz bir hafta diliyorum efendim. Bu ve benzeri pek çok çalma listesi için Spotify’da @bagirmalimuzik hesabını takibe almayı unutmayın. Keyifli dinlemeler! \m/ \m/

Yazıyı/albümü değerlendirmek için:

Average rating 0 / 5. 0

Siteye destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreona göz atabilirsiniz👇
Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

0 thoughts on “Black Thrash Attack!

 • Cursebringer

  Buna içerim işte, Deströyer 666 çok iyiymiş 🙂 ellerine saģlık

  Yanıtla
  • İsmail Korhan Tok

   Yarasın. m/

   Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.