PozKes S02 – E03

Merhaba.

Duality Productions ekibinden Taner ve Umur ile gerçekleştirdiğim PozKes’ten yeni bir bölümle daha karşınızdayım! Maalesef Duality tam kadro olarak karşınızda değil ama; Taner, bir yerlerden düşüp kendini sakatladığı için aramızda olamadı bu hafta. Geçmişler olsun tekrar.

Tesadüf, onun yerine de bir konuğumuz oldu ve Başer, Taner’in boşluğunu fazlasıyla doldurdu.

Tabii yayında Başer olunca bol bol FURTHERIAL konuştuk. Sağdan soldan da lafladık biraz; hatta bir ara Joker filmlerini bile yatırdık masaya. Umur’la da Şubat ayı albümleri hakkında, son dönemde CANNIBAL CORPSE, LOCK-UP, ABBATH gibi isimlere dair gelişmeler doğrultusunda ve kabaca güncel metal muhabbetiyle yine metale dair poz kesip yargı dağıtmaktan geri kalmadık.

Bir sonraki PozKes muhtemelen canlı olacak. Discord sunucusunda, gönlümüze göre şarkılar dinleyip chat tarafındakilerle laflıyoruz genel olarak. Oraya da dahil olursanız kaçırmazsınız muhabbetleri. Canlı PozKes’ten önce yarın akşam (19 Şubat – Cuma) yeni HARAKIRI FOR THE SKY albümünü dinleyeceğiz mesela okurlarla birlikte. Bakın yani o işlere bir ara. Ayrıca PozKes ile ilgili yorum, tavsiye, öneri ve şikayetleriniz için odamın kapısı açık hep, dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Spotify haricinde PocketCast ve Deezer taraflarında da ulaşabilirsiniz PozKes’e. Henüz başka mecralara yüklenmesi için bir baskı gelmedi, o yüzden ben de dağıtmayı anlamsız buluyorum; talep olursa bakarız.

Herkese keyifli dinlemeler!


Patreon’da abone hedefi: 20/25
Metalperver’e destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp bir göz atabilirsiniz:

Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

One thought on “PozKes S02 – E03

  • 18 Şubat 2021 tarihinde, saat 15:06
    Permalink

    Başer Çelebi <3. Kitap haberine çok sevindim. Storyteller harika işlenmiş harika bir konseptti. Furtherial için bundan sonra ne gelecek çok merak ediyorum. Bölüm de çok keyifliydi genel olarak, su gibi aktı.

    Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.