PozKes #12 – Sezon Finali

Merhaba.

1 Ekim’de, PozKes #6 ile yeniden başlayan podcast maceramızda ilk sezonunun finaline ulaştık bile! Duality Productions ekibi ile gerçekleştirdiğim PozKes‘te üç ay içerisinde 8 bölüm hazırladık Metalperver okuyucusu (dinleyicisi?) için ve böylesi yeraltı bir iş için dinlenme sayılarımızdan fazlasıyla memnunum. İlginize teşekkürler.

47-48 dakikalara ulaşan sezon finalinde neler konuştuk peki? Sene sonuna gelindiği için elbette elimizde çarşaf çarşaf listelerimiz, albüm yarıştırdık durduk, haha. Taner ve Umur, 2020 Top 10 listelerini paylaşırken ben de onların sıraladıkları albümler hakkındaki fikir parçacıklarımı saçtım etrafa. Bu arada Taner’in listesini çok ciddiye almayın; sebebini bölümün içinde de söylüyorum zaten……….

Pandemi süreci ne olur, 2021’de neler yaşanır bilemiyorum tabii ama PozKes’in 2021’de de devam edeceği müjdesini vereyim buradan. Bugüne kadar iki haftada bir yayındaydık, önümüzdeki yıl 2. sezona girdiğimizde belki ayda üçe çıkabiliriz ama söz vermeyeyim. Yine de süreyi en az 40-45 dakikalarda, içeriği de yine mümkün olduğunca bam-güm yeraltı metali odağında tutmayı planlıyorum. Önümüzdeki bölümlerde tanıdık simaları konuk olarak da görebilirsiniz PozKes’te, şimdiden vaziyetinizi alın o yüzden. Ayrıca dinleyiciyle etkileşimi arttırmak için çeşitli hoşluklar da planlıyoruz. Hele bir de PozKes jingle parçası hazırlanıyor ki… Çalışıyoruz kısacası; her şey metal için.

Liste muhabbetleri demişken, 2020 Sohbeti başlığında anketi doldurmayı unutmayın. Herkes kafasına göre dolduruyor gerçi niyeyse, o yüzden en azından 2020’de en sevdiğiniz albümleri, sıralı bir şekilde girmeniz de yeterli olacaktır. Pazar-Pazartesi gibi Metalperver’in listesi de yayında olacak muhtemelen. Böylece nihayet 2020’yi uğurlayacağız. Adı batsın.

PozKes ile ilgili yorumlarınızı, önerilerinizi, konuşulmasını istediğiniz konuları veya merak ettiklerinizi ister sosyal medyada #PozKes etiketiyle, ister pozkes@metalperver.com‘a mail atıp içinizi dökerek veya isterseniz bu gönderilerin altına yorum girerek, bu seçeneklerin hiçbirini beğenmediyseniz de Discord sunucumuza gidip PozKes kanalına yazarak bana ulaştırabilir, daha iyi programlar çıkarabilmemizde bize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca “Ya bu Metalperver’de de şaka maka epey mevzu dönüyor, helal olsun ha,” gibi düşüncelere sahipseniz PATREON‘a göz atıp destek olmayı düşünebilirsiniz. Şimdilik durumlar böyle,

herkese keyifli dinlemeler!


Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

One thought on “PozKes #12 – Sezon Finali

  • 24 Aralık 2020 tarihinde, saat 21:57
    Permalink

    “PozKes’in 2021’de de devam edeceği müjdesini vereyim buradan.”

    Çok güzel haber! Umarım uzun süre devam eder daha.

    Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.