PozKes #8

Merhaba.

Metalperver’in podcast projesi olan PozKes, hız kesmeden devam ediyor!

Covid-19 tüm dünyanın ana gündem konusu olduğu gibi metal dünyasında da önemli yer tutuyor. Turlayamayan gruplar farklı çözümler arıyor. Biz de çevrimiçi konserler, yeni kampanyalar ve Patreon duyurularından girdik, Amerikalı müzisyenlerin Trump eksenindeki hareketlerinden ve Ekim ayı içerisinde dinlediğimiz canavar albümlerden çıktık. Bu hafta bir açıklık bulup IN FLAMES‘e saplayamadım yalnız, çok mutsuzum. Sonraki bölümde telafi ederim.

Geçtiğimiz haftaki bölüm 50 dakikanın üzerindeydi ve tamamlanma açısından (yani tümünün dinlenmesi) en az ilgi gören bölüm oldu aynı zamanda. O nedenle 44-45 dakika bandına geçtim. Bu da benzer verilere ulaşırsa 40 dakikaya, o da olmazsa 35’e derken optimum süreyi buluruz. Bir kısım sabahlara kadar olsa dinlerim derken istatistikler öyle göstermiyor ne yazık ki; su akıp yolunu bulacak illa ki.

PozKes ile ilgili yorumlarınızı, önerilerinizi, konuşulmasını istediğiniz konuları veya merak ettiklerinizi ister sosyal medyada #PozKes etiketiyle, ister pozkes@metalperver.com‘a mail atıp içinizi dökerek veya isterseniz bu gönderilerin altına yorum girerek, hiçbirini beğenmediyseniz Discord sunucumuza gidip PozKes kanalına yazarak bana ulaştırabilir, daha iyi programları çıkarabilmemizde bize yardımcı olabilirsiniz. Dinleyici yorumlarına, sizden gelecek motivasyon ve etkileşime ihtiyacımız var. Herkese keyifli dinlemeler,

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!


Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.