Spotify

Discord – 2020 #1

Merhaba.

Mayıs ayında hayata geçirdiğimiz Metalperver’in Discord projesi dahilinde çeşitli etkinlikler ile Metalperver yine vatandaşa hizmet götürmeye devam ediyor. Şaka bir yana, henüz Discord’da aramıza katılmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz.

Yeni çıkan albümleri hep beraber dinleyip yorumlamanın haricinde dün akşam farklı bir etkinlik daha gerçekleştirdik ve 2020 yılında çıkan işlerden derlediğimiz, 20 özel grubun 20 şarkısı eşliğinde metal dinleyip metal konuştuk durduk. Katılanlar bir dolu yeni grup keşfettiler, ben de sevdiğim işleri metalperver dostlarla paylaşıp laflamanın keyfini yaşadım. Bu bir seriye bile dönüşebilir, gerçekten eğlenceli bir akşamdı.

Takipçilerin talebi üzerine 20 şarkılık listeyi bir Spotify listesi haline getirdim. Katılamayanlar için de yeni şeyler keşfedecekleri bir çalma listesi oldu üstelik. Bu arada içlerinden bazılarının incelemeleri sitede mevcut; hoşunuza giden grubu araştırırken Metalperver’de de aratmak isteyebilirsiniz.

İsimler, fikirler ve konseptler değişip dönüşebilir ama Discord fikrini sevdi Metalperver, bundan sonra da sık sık orada olacağız. Bekleriz.

Discord – 2020 #1

Not: WordPress’te bir sorun olduğu için listeyi gömemiyorum, sorun çözülünce düzelteceğim bağlantıları.


Yazıyı/albümü değerlendirmek için:

Average rating 0 / 5. 0

Siteye destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreona göz atabilirsiniz👇
Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.