KonserListe

Metalperver #2

Merhaba, bugün size önemli bir duyurumuz var: 7 Mart 2020 – Cumartesi akşamı Ankara – Telwe Performance Hall’dayız!

26 Ekim 2019’da, Metalperver’in 3. yayın yılını kutlamak adına düzenlediğimiz gecede SUICIDE, efsanevi davulcu Cem ‘Goremaster’ Devrim Dursun’un sağlık sorunları nedeniyle son anda iptal olmuştu hatırlarsanız… Hem onu telafi etmek hem de Metalperver olarak ülkemizdeki metal kültürünü yaşatmak, yerli piyasamızı hareketlendirmek gibi konularda kendimize yüklediğimiz görevi sürdürmek için yeni bir tepişme etkinliği ile karşınızdayız.

SUICIDE’ın dışında Ankara’nın ve Türkiye’nin en gaddar brutal death metal oluşumlarından MOLESTED DIVINITY, İstanbul’un en sevilen isimlerinden melodik ve progresif death/thrash metal temsilcisi FURTHERIAL eşlik ediyor. Gecenin açılışını ise Ankara’nın en yeni oluşumlarından melodik death metalci TOWARD ORIGIN yapacak. Etkinlik sayfası şu şekilde: https://www.facebook.com/events/613703799193276/

Bol bol tepişip ekstrem metale doyacağımız bu özel etkinliğin PATREON abonesi okurlarımıza ücretsiz olacak. 7 Mart akşamı görüşmek üzere, kaskınızı unutmayın!


Metalperver’e abone olmak ve türlü avantajlarından faydalanmak için aşağıdaki düğmeye basıp PATREON sayfamıza bir göz atabilirsin.

Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

One thought on “Metalperver #2

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.