Liste

666’nın Gücü!

Merhaba.

Öncelikle 2016’nın sonlarına doğru açılan ve 2017’de şu anki halini alan, bu senenin başından beri tek yazar olarak sürdürdüğüm Metalperver’e desteğiniz için çok teşekkürler. Okuyucu geri dönüşleri ve yeni metal dostları edinmek an itibariyle Metalperver’in tek motivasyon kaynağı, o nedenle şimdiye kadar bir şekilde geri bildirimde bulunan, farklı mecralarda bizle beraber şu şöyledir, bu böyledir diyen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Geçtiğimiz günlerde bir yandan senein en acayip albümlerinden birini yapan MONSTROSITY’nin kritiğini toparlamaya çalışırken bir yandan da Metalperver ve okurlar için neler yapılabilir acaba diye düşünüyordum ki şu ana kadar sitede 666 yazı paylaştığımızı fark edip bunun bir hoşluğu hak ettiğini düşündüm. Metalperver’de yazılan 666 yazının şerefine, herkese rahatlıkla hitap edebileceğine inandığım ve bu sene 30. yaşını kutlayan efsanevi METALLICA albümü …And Justice For All’u çekilişle şanslı bir okura hediye etmeye karar verdim! Albümler, son dönemde artan talebi de düşünerek kazanan okurların istekleri doğrultusunda plak ya da CD formatında olacak. Peki kazanmak için ne yapmanız gerekiyor? Hemen söyleyeyim:

Sitede 666 yazı var ama henüz 666 okur yorumuna ulaşamamışız. Ne kadar kaldığını söylemeyeceğim ama kısa süre içerisinde 666. okur yorumunu onaylayacağımı tahmin ediyorum. Yorumlar moderasyona tabi olduğu için seri yorum yazmak ya da paylaşılan içerikle hiç alakası olmayan şeylerden bahsetmek ne yazık ki faydasız olacak. Bunun dışında dilediğiniz başlığın altına istediğinizi yazarak şansınızı deneyebilir, farklı yorumlarla şansınızı artırabilirsiniz.

Metalperver adına bütün okurlara bir kez daha şükranlarımı sunuyor, hep birlikte uzunca bir süre daha bağırmalı müzikleri göklere çıkarıp komşulara dünyayı dar edeceğimizi umuyorum. Şimdilik hepsi bu kadar,

Korhan.

Edit: Kazanan SAVATAGE yazısına yaptığı yorum ile Orhan oldu. Kendisini tebrik ediyor ve konuşma yapması için sahneye davet edi… Öyle bir imkanımız olmadığı için düz tebrik ediyoruz sadece.

 

Yazıyı/albümü değerlendirmek için:

Average rating 0 / 5. 0

Siteye destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreona göz atabilirsiniz👇
Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

4 thoughts on “666’nın Gücü!

 • Ege

  O değil de Metallica çok bozdu

  Yanıtla
 • Haydar Egesel

  Metallica’nın bence en güzel albümünü hediye ediyorsunuz. Katılmak farz oldu çekilişe.

  Yanıtla
 • Armağan Baklacı

  Heyecanla bekliyoruz 🙂

  Yanıtla
 • Macide kabakcı

  Metal için hala gencim 53 yani)))

  Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.