Erciyes Fragment – Cyanide Cult Finale

Merhaba.

Erciyes Fragment, altı kişiden oluşan geniş bir kadroya sahip, senfonik death metal üreten bir isim. Grubun ismindeki “Erciyes”, ülkemizdeki Erciyes mi bilmiyorum ama Bandcamp üzerinde daha dün yayımlanan yeni EP çalımaları Apostasy Via Vitae, özellikle senfonik ögelerin ekstrem metale dahil edilmesinden keyif alanlar için gayet keyifli. Bir göz atın!


Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

2 thoughts on “Erciyes Fragment – Cyanide Cult Finale

 • 2 Mart 2021 tarihinde, saat 19:13
  Permalink

  Aynen bizim Erciyes isimdeki. Gerçi grubu bilmiyorum, şimdi sizin sayenizde tanıdım ancak. The Erciyes Fragments, Vampire The Masquarade dünyasında yaratım mitlerinin olduğu bir kutsal (!) Kitabın ismi. Genelde orta doğuda geçtiği için dini (?) Şeyler VtM’de ülkemizden güzide yerlerin çeşitli relicleri veya o tarz şeyler var. Mesela ilk Bloodlines oyununda Ankaran Sarcophagus vardı. Cappadocian diye antik bir vampir klanı da var hatta Ürgüp bölgesinde zamanında var olmuş. Kendimi tutamayıp burada saçma sapan VtM bilgileri vermek istiyorum. Ama simdilik sakinim. Taa ki bir sonraki VtM temalı gruba kadar hahaha

  Yanıtla
  • 2 Mart 2021 tarihinde, saat 20:27
   Permalink

   Hey gidi hey, doğru ya. Yıllar oldu tabii Masquerade ve Bloodlines’ı bitireli, World of Darkness evreninden bir şey tüketmeyeli. Çok iyi yorum, uykudaki Rus ajanı gibi zihnimdeki bilgiler bir anda günyüzüne çıkıverdi haha.

   Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.