PodcastSohbet

PozKes #11

Merhaba.

Metalperver’in podcast macerası, kaldığı yerden devam ediyor!

İki haftada bir, Perşembe günleri yayınlanan PozKes’in yeni bölümünde Covid-19 önlemleri kapsamında uzaktan poz kesmeye devam ediyoruz. Sene sonuna yaklaşırken biz de PozKes’te sezon finaline yaklaşıyoruz yavaştan.

Bu hafta gündemin ana maddesi SODOM albümü oldu. Sene sonu listelerine hayli tepeden ve bomba etkisi yaparak girdi Sodom, bileğinin hakkıyla da oralarda kalmalı bana kalırsa. Onun dışında yeni HATEBREED ve PLINI albümlerinden, SCOUR EP’sinden, SOILWORK, WHAT IS TEC daha pek çok gruptan bahsettiğimiz bir bölüm oldu.

Ayrıca herkes gibi 2020’de planları bozulan Duality Productions‘ın 2021’de neler yapacağını konuştuk biraz. Piyasaya taze bir organizasyon gerekiyordu zaten ama böylesi güçlü girişi beklemiyordum açıkçası; saydıkça insan şaşırıyor önümüzde gerçekleşmesini beklediğimiz DP işlerine.

Sene sonu listeleri toparlanırken çok da sır vermek istemediğimiz için fazla uzatmadık bu bölümü. Sezon finalinde ise senenin en iyi ve kötülerini konuşup listelerimizle çıkacağız karşınıza. Sonrasında bir süre ara verip durum değerlendirmesine gideceğiz muhtemelen. O süreçte yorumlarınız, tavsiyeleriniz, PozKes hakkındaki fikirleriniz benim için önemli olacak; eksik etmeyin. Bu işin nereye varacağını beraber göreceğiz kısacası.

Herkese keyifli dinlemeler!


Metalperver’e destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreon’a bir göz atın:

Yazıyı/albümü değerlendirmek için:

Average rating 0 / 5. 0

Siteye destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreona göz atabilirsiniz👇
Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.