PozKes #10

Merhaba.

Metalperver’in podcast macerası, kaldığı yerden devam ediyor!

İki haftada bir, Perşembe günleri yayınlanan PozKes’in yeni bölümünde Covid-19 önlemleri kapsamında uzaktan poz kesmeye geçtik. Tabii donanım ve tecrübe açısından eksiklerimiz var mutlaka, haliyle de diğer bölümlere nazaran ses açısından biraz farklı bir bölüm oldu; umarım çok batmaz kulağınıza.

Bu hafta neler konuşuldu peki? Ana gündem maddesi elbette yeni DARK TRANQUILLITY albümü Moment‘tı. Onun haricinde Kasım ayının sonlarında çıkan diğer albümlere dair değerlendirmelerimiz, Duality Productions‘ın gelecekte yapmak istediklerine dair ipuçları (LONG DISTANCE CALLING olsa ne güzel olmaz mı gerçekten?) ve yakın zamanda çıkacak albümlere dair heyecanımızı paylaştığımız bir bölüm oldu.

PozKes ile ilgili yorumlarınızı, önerilerinizi, konuşulmasını istediğiniz konuları veya merak ettiklerinizi ister sosyal medyada #PozKes etiketiyle, ister pozkes@metalperver.com‘a mail atıp içinizi dökerek veya isterseniz bu gönderilerin altına yorum girerek, bu seçeneklerin hiçbirini beğenmediyseniz de Discord sunucumuza gidip PozKes kanalına yazarak bana ulaştırabilir, daha iyi programlar çıkarabilmemizde bize yardımcı olabilirsiniz. Dinleyici yorumlarına, sizden gelecek motivasyon ve etkileşime ihtiyacımız var, eksik etmeyin.

Herkese keyifli dinlemeler!


Metalperver’e destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreon’a bir göz atın:

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.