PozKes #9

Merhaba.

Metalperver’in podcast macerası kaldığı yerden devam ediyor!

Üzgün müzik şöleni.

9. Bölüm itibariyle Kasım ayında çıkmasını beklediğimiz bazı önemli albümlerden girelim istedim konuya. DARK TRANQUILLITY, SODOM, MY DYING BRIDE, AC/DC gibi büyük isimlerin yeni yapıtları düşecek bu ay önümüze ve hepsini büyük bir heyecanla bekliyorum açıkçası. Tabii yine üç kişinin bildiği isimlerden bahsetmeyi de unutmadık. Haddinden fazla MACABRE övdük mesela, telif yemesek bari.

Albüm haberleri dışında yeni PENTAGRAM şarkısı hakkında konuştuk uzun uzun… Sonra büyük bir kısmını kestim o bölümün. Metalin felsefesini anlayamamışız herhalde… Hemen arkasından Philip Anselmo‘nun black metal projesini, ROTTING CHRIST‘ın kurucu kardeşlerinin isimlerinin yeni bulunan bir fosile verilmesini falan konuşup Batı özentiliğimizi taçlandırdık, haha.

Dün akşam sosyal medyadan da duyurduğum enfes bir Duality Productions marifetinden bahsettik. Doom Over Istanbul, çok sağlam şeylerin başlangıcı olacak gibi geliyor bana. Çok gaz olay, umuyorum yıllarca sürecek.

PozKes ile ilgili yorumlarınızı, önerilerinizi, konuşulmasını istediğiniz konuları veya merak ettiklerinizi ister sosyal medyada #PozKes etiketiyle, ister pozkes@metalperver.com‘a mail atıp içinizi dökerek veya isterseniz bu gönderilerin altına yorum girerek, bu seçeneklerin hiçbirini beğenmediyseniz de Discord sunucumuza gidip PozKes kanalına yazarak bana ulaştırabilir, daha iyi programlar çıkarabilmemizde bize yardımcı olabilirsiniz. Yüzlerce dinlenmeye rağmen yorum/geri bildirim sayısı 4-5 seviyesinde kalıyor. Bakın bunun hukukta yeri yok arkadaşlar. Böyle bir şey olabilir mi? Bizz… Neyse, kısacası dinleyici yorumlarına, sizden gelecek motivasyon ve etkileşime ihtiyacımız var, eksik etmeyin.

Herkese keyifli dinlemeler!


Metalperver çatısı altında olan bitenlerden memnunsanız Patreon’da abone olarak Metalperver’i destekleyebilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki düğmeye tıklamanız yeterli:

Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

2 thoughts on “PozKes #9

  • 14 Kasım 2020 tarihinde, saat 01:05
    Permalink

    Dinleyemeyecek kadar meşgul olduğumda bile arkada açık bırakıyorum 😀 PozKeslerde, kritiklerde olduğu gibi “Klasik Cumartesi Köşesi” benzeri bir şeyler hoş olabilir aslında. Biraz daha açıcak olursam arada sırada seçtiğiniz bir tane grubun diskografisi, müzikal yolculuğu yada grup içi yaşanan olaylar üzerine sohbetler gerçekleştirilebilir.

    Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.