Podcast

PozKes #7

Merhaba.

Kendimizi alamadık, konuştukça konuştuk ve ortaya bir saate yaklaşan uzunlukta, şimdiye kadarki en uzun PozKes bölümü çıktı!

İşler yoluna girerse ülkemize enfes gruplar getirme planları yapan Duality Productions insanları Taner ve Umur ile birlikte gerçekleştirdiğim PozKes’te gündemimiz dolu fazlasıyla. Öncelikle kayda girmeden bir-iki gün evvel EDDIE VAN HALEN‘ı kaybedince konuya da oradan girmek istedik haliyle. ANATHEMA‘nın dağılmasından tutun da METALLICA klonu tınısıyla ilgimizi çeken TONIC BREED‘e, ENSLAVED, ANAAL NATHRAKH, COREY TAYLOR ve DEVILDRIVER ve daha birçok önemli ismin yeni albümlerinden AMARANTHE vokalistinin bacağına kadar birçok konuyu masaya yatırdık. Tabii arada IN FLAMES‘e sövmeyi de ihmal etmedik. 52 dakika civarında bir kayıt kurguladım Metalperver için ama emin olun fazlası da vardı. Bu işi sevdik; sizden de destek geldiği ölçüde devam ettireceğiz. En azından 2020 sonuna kadar, iki haftada bir yayın periyodunu bozmamaya çalışacağız.

PozKes ile ilgili yorumlarınızı, önerilerinizi, konuşulmasını istediğiniz konuları veya merak ettiklerinizi ister sosyal medyada #PozKes etiketiyle, ister pozkes@metalperver.com‘a mail atıp içinizi dökerek veya isterseniz bu gönderilerin altına yorum girerek, hiçbirini beğenmediyseniz Discord sunucumuza gidip PozKes kanalına yazarak bana ulaştırabilir, daha iyi programları çıkarabilmemizde bize yardımcı olabilirsiniz. Yorumlarınızı merakla bekliyorum,

herkese keyifli dinlemeler!


Metalperver’de olan bitenden memnunsanız çeşitli hoşluklardan faydalanmak ve destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreon sayfamıza göz atabilirsiniz.

Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

3 thoughts on “PozKes #7

  • duodenum

    Kütüphanede dinliyordum, başta kıkırdamalar olunca dışarı çıktım. İyi ki de çıkmışım, bacak muhabbetinde kahkaha attım çünkü. Çok güzel bir bölümdü, önceki bölümler kısa diye doyamıyordum iyi ki uzun uzun konuşmuşsunuz. Daha olsa daha da dinlerdim.

    Bu arada Killer Be Killed’in davulcusu değişti, artık Ben Koller çalıyor Thomas Pridgen yerine. Anaal Nathrakh’ın davulları da yine programlama ama prodüksiyon daha iyi tabii. Buradan da Duality Productions’a sesleniyorum: Bana bir Anaal Nathrakh getirenin 40 yıl kölesi olurum. Nathrakh geçmiyorum.

    Yanıtla
  • Geri bildirim: Tonic Breed- H.E. Antagonist – Metalperver

  • Geri bildirim: Tonic Breed- No Rocks on the Scotch – Metalperver

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.