Metalpervere Haftalık

Merhaba,

Metalpervere Haftalık güncellendi!

Iron Maiden efsanesi Children of the Damned dinlerken, beklenmedik bir anda aklıma gelen bir fikirsayesinde bu hafta Metalpervere Haftalık çalma listesinin, listenin genel imajına uygun saçmalıkta bir konsepti var; bu hafta lanetlilerin bir şeylerinden bahseden parçalardan oluşan bir liste hazırladım. Evet. Lanetlilerin bir şeyleri.

Türleri birbirine çok karıştırmamaya çalışarak, geçişleri yumuşak tutmayı başardığımı düşündüğüm bir liste oldu. Hazırlarken epey eğlendim, umarım siz de dinlerken keyif alırsınız. IRON MAIDEN, JUDAS PRIEST, AXEL RUDI PELL gibi isimlerle başlayan liste bir noktada TOXIC HOLOCOUST, REPUGNANT, ABBATH gibi gruplara devrediyor bayrağı ve her zamanki gibi pek çok türden isim listede bir şekilde kendine yer buluyor.

Ne zaman yenileceği pek de belli olmayan ama Çarşamba günleri bir göz atsanız fena da olmayabilecek Metalpervere Haftalık listemi ve bagirmalimuzik Spotify hesabını takibe almayı, listeler hakkında yorum yapmayı, ayrıca kendi listelerinizi göndermek için benimle irtibata geçebileceğinizi unutmayın,

herkese keyifli dinlemeler!

İsmail Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.