Spotify

Başımızın Tacı

Merhaba.

Konuk çalma listeleri gelmeye devam ediyor. Okularımızdan Gökhanlenore, Spotfiy listelerimiz arasında kadın vokalin ön planda olduğu bir derleme olmadığını fark etmiş ve bir liste hazırlamış. Metal hissinden uzaklaşmayan ve duygu yoğunluğu taşıyan parçalar seçtiğini, fazla dramatize, sulugöz parçalardan uzak durmaya çalıştığının da altını çizmiş.

Açıkçası listede tanımadığım yalnızca birkaç isim var ama Silentium gibi, İzmir’in bir dönemki medar-i iftiharlarından Let It Flow gibi kıyıda köşede kalmış isimleri de görmek şaşırttı ve sevindirdi. Eminim yeni gruplar keşfedecek, Google görsellerinde bazı aramalar yapacak (öhö öhö) pek çok arkadaş çıkacaktır.

Okurlarımıza kapımız her zaman açık; albüm incelemeleri, Spotify çalma listeleri veya diğer yazılarınız için her zaman benimle irtibata geçebilirsiniz. Her zamanki gibi; bu liste ve diğer ıvır zıvırlarımız hoşunuza giderse sağda solda paylaşmayı, bizi arkadaşlarınıza önerip metal övme işini daha kolektif bir hale getirme amacımızı gerçekleştirmemize yardımcı olmayı ihmal etmeyiniz,

Herkese keyifli dinlemeler!

 

Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

2 thoughts on “Başımızın Tacı

 • duodenum

  Selam. Nerden iletişim kuracağımı bilemediğimden buraya yazıyorum. Gospel’in moon is a dead world adında fazla underrated enfes bir albümü var herkesle paylaşmak istediğim. Kritiğini yazabilir miyim?

  Yanıtla
  • Selam. Metalperver adıyla Twitter ya da Facebook sayfalarından ya da @koranoid adıyla bana doğrudan ulaşabilirsiniz, bu vesileyle bu notu da iliştirmiş olayım buraya.

   Tabii ki yazabilirsin. Hep söylediğim gibi okurların katkısına açık bir site burası ve birlikte bir şeyler yapalım istiyorum. Yukarıda saydığım sayfalardan birinden ulaşırsan detayları konuşabiliriz.

   Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.