Metalpervere Haftalık

Merhaba,

Metalpervere Haftalık güncellendi!

Spotify hesabımızdaki Önceki Haftalık çalma listemizden görebileceğiniz üzere son güncellemede listeyi post-black metal ağırlıklı, sonlara doğru biraz hayvanlaşan ve apokaliptik bir atmosferle noktalanan bir liste hazırlamıştım; yine fantastik bir konsept ile karşınızdayım.

İlk iki parça başka, sonraki dört parça bambaşka ve kapanıştaki üç parça daha da bambaşka türlerde ve normalden biraz daha kısa bir liste oldu bu defa ama nedense çok hoşuma gitti ve içime sindi. Hem CALIGULA’S HORSE, SUBTERRANEAN MASQUEARADE gibi eminim ilk defa dinleyeceklerin bolca çıkacağı hem de ISIS gibi, IHSAHN gibi devasa isimler yer alıyor ve elbette her zamanki gibi belirli bir hisle, sözleriyle olmasa bile müziğiyle baştan sona bir şey anlatmanın peşinde bir liste oldu, güzel de oldu bence. Tabii çok çoşkulu ya da geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi et dövme brutal death metali ya da adam bıçaklama black metali bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacaklar ama olsun, bu sefer de avangard sevdalılarını güldürmüş olalım. Bir tık hüzünlenebilirsiniz; baştan uyarımı da yapmış olayım, haha.

Ne zaman yenileceği pek de belli olmayan ama Çarşamba günleri bir göz atsanız fena da olmayabilecek Metalpervere Haftalık listemizi ve bagirmalimuzik Spotify hesabımızı takibe almayı, kendi listelerinizi göndermek için benimle irtibata geçebileceğinizi unutmayın,

herkese keyifli dinlemeler!

İsmail Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir