Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

2 thoughts on “Converge – The Dusk In Us

  • ismail vilehand

    kritiğin ilk paragrafı hayatımda okuduğum en samimi şey olabilir. muazzam cidden. bunun dışında vokalin Tompa benzerliği konusuna gelirsek, Tompa grup elemanlarının epey bi kankası, konserlerde ve kayıtta gruba eşlik etmişliği de var. muhtemelen Jacob, Tompa’nın vokal sitilinin müziğe yakıştığını düşünmüş ve bişeyler kapmış.

    albüme gelirsek, bana göre bu sene içerisinde çıkmış en iyi albüm ve her anı, her saniyesi kusursuz. klasik olarak Jane Doe sonrasını ele alırsak No Heroes’da kusursuzdu, Axe the Fall’da, ama bu albümün kusursuzluğu daha bi kusursuz sanki.

    eskiden yüksek doz tavizsiz metalciliğe maruz kalmış adamlara bu tür grupları anlatamazdık, dolayısıyla muhabbeti de dönmezdi. Converge ve Integrity gibi grupların albümlerinin metal sitelerinde övülüp yüksek puanlar alması, tüm dünya geriye giderken metalcilerin ileriye gitmesidir bence. durmak yok, yola devam.

    Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.