Spotify

Metalpervere Haftalık – 12

Merhaba.

Bu haftaki çalma listemizi geçtiğimi hafta intihar ederek hayatına son veren Chester Bennington’ı anarak açmak istedik. Zaten özellikle 90’lar sonu gibi liseye başlayan tayfa haftayı neredeyse tamamen Linkin Park ile geçirdi. Chester çok büyük bir sesti, huzur içinde uyusun.

Listenin diğer öne çıkan isimleri ilk albümünü birkaç gün evvel yayınlayan, EMPYRIUM’dan tanıyıp gönlümüze taht kuran Ulf Schwadorf’un yeni projesi SUN OF THE SLEEPLESS. Yakında buralarda bir kritik de görürsünüz zaten. Bunun dışında senenin en iyi albümlerinden birine imza atan NOKTURNAL MORTUM, unutulmayacak gibi duruyor ki Spotify’a da nihayet gelmiş olması sevindirici. Merhametsiz INTEGRITY ve önceki işleriyle kendine epey bir kitle yaratmayı başaran VULTURE INDUSTRIES de yine hafta boyunca sıklıkla dinlediğimiz diğer isimlerden bazıları. Özellikle VULTURE INDUSTRIES, 22 Eylül’de aklımızı alacak diye bekliyoruz; umarız beklediğimize değer.

Türlü abukluklardan haberdar olmak için @bagirmalimuzik Spotify hesabını, @metalpervercom Twitter hesabını ve elbette Metalperver Facebook sayfamızı takibe almayı unutmayın, bir sonraki listede görüşmek üzere,

Herkese keyifli dinlemeler!

Adsız

Yazıyı/albümü değerlendirmek için:

Average rating 0 / 5. 0

Siteye destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreona göz atabilirsiniz👇
Become a patron at Patreon!

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.