Metalpervere Haftalık – 3

Ne dinleyeceğine karar veremeyen metalcinin kadim dostu Metalperver olarak yeni bir haftadan herkese selam. Her Çarşamba paylaştığımız haftalık çalma listesinde bu defa biraz geciktik çünkü bendeniz çömlekte kuru fasulye yemekle ve kedimin birkaç gün önce doğurduğu 4 şapşikle oynamakla meşguldüm ve neredeyse günün bittiğini ancak anlayabildim. Evet.

Bu herkesi çok ilgilendiren ve muazzam önemli detayları da aradan çıkardığımıza göre bu haftaki listeye geçebiliriz. Bu defa 2. yarısı bir nebze mod düşürebilen bir liste hazırladık, neden böyle oldu biz de bilmiyoruz.
Silah arkadaşım Ertuğrul Bircan Çopur ile ortak hazırladığımız yeni, garip ama güzel bir çalma listesini kulaklarınızın hizmetine sunuyor ve karanlık ayin düzenlemeli ölüm metali dinleyip kedi yavrusu sevme işime geri dönmek üzere sözlerime burada son veriyorum efendim.

Keyifli dinlemeler!

Adsız

Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

0 thoughts on “Metalpervere Haftalık – 3

 • 18 Mayıs 2017 tarihinde, saat 21:16
  Permalink

  Ancak karanlık ayin düzenlemeli ölüm metali dinleyip kedi yavrusu severken hazırlanabilecek bir liste olmuş.Her zamanki gibi ya herkesin bildiği yada grup elemanlarının kendisi dahil sizden başka kimsenin bilmediği gruplardan oluşturmuşsunuz. Neyse ufuk açtıran bireyler olduğunuz kesin. Yetişmeye çalışıp bize hitap edene ulaşmaya devam ediyoruz elinize sağlık.

  Yanıtla
  • 19 Mayıs 2017 tarihinde, saat 09:55
   Permalink

   Teşekkür ederiz güzel sözlere. Mümkün olduğunca bu alakasızlığı sürdüreceğiz.
   Listeler konusundaki beklenti ve önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyiniz. Taze fikirlere sonuna kadar açığız.

   Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.