Ortaya Karışık

Gelen geri dönüşlere bakarsak haftalık ortak liste işi sizlerin epeyce ilgisini çekti gibi hissettik. E ama haftada on şarkı çok az değil mi? Bizce az.

Düşündük taşındık, madem öyle arada bir kişisel listeler de yapıp sizlerle paylaşalım dedik. Genelde de birer saat civarında tutmaya çalışacağız listeleri ki baymayalım sizi. Bakarsınız sevdiğiniz ama uzun zamandır dinlemediğiniz şarkılara denk gelirsiniz, bakarsınız daha önce duymadığınız bir şeyler tesadüf eder hoşunuza gider. Fazla müzikten kim ölmüş sonuç olarak. Evet.

İlk liste olunca çok yeraltına inmeyip sık sık çevirdiğim, şahsi favorilerim olan grupların birkaçından bir seçki yapayım istedim. Soğuk denize girer gibi yavaş yavaş başlayıp, sonradan paldır küldürleşen bir şeyler hazırladım, gelecek haftalarda eğer eğilmemizi istediğiniz türler olursa, veya herhangi bir yorum için (listeler daha uzun olsun, daha kısa olsun, daha fazla Tibetan throat singing istiyoruz, vs.) aşağıdaki kutucuk kadar yakınız her zaman olduğu gibi.

İyi dinlemeler!

 

6 thoughts on “Ortaya Karışık

  1. Şahane liste olmuş, Ulver’i görünce içim bir titredi, bir de Bergtatt patlattım, Fakat spotify’da bulamadım ben. “Bagirmalimuzik” diye arama kısmına yazdığımda çıkmıyor, nasıl bulucağız ordan takip etmek için ?

    Beğen

  2. Halllettim teşekkürler, şöyle bir şey var uzun zamandır canımın en çok çektiği türler black/trash ve black/folk bu iki türde birer seçki hazırlansa mesela keyiften ters dönerim 🙂

    Liked by 2 people

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s