Spotify

Ortaya Karışık

Gelen geri dönüşlere bakarsak haftalık ortak liste işi sizlerin epeyce ilgisini çekti gibi hissettik. E ama haftada on şarkı çok az değil mi? Bizce az.

Düşündük taşındık, madem öyle arada bir kişisel listeler de yapıp sizlerle paylaşalım dedik. Genelde de birer saat civarında tutmaya çalışacağız listeleri ki baymayalım sizi. Bakarsınız sevdiğiniz ama uzun zamandır dinlemediğiniz şarkılara denk gelirsiniz, bakarsınız daha önce duymadığınız bir şeyler tesadüf eder hoşunuza gider. Fazla müzikten kim ölmüş sonuç olarak. Evet.

İlk liste olunca çok yeraltına inmeyip sık sık çevirdiğim, şahsi favorilerim olan grupların birkaçından bir seçki yapayım istedim. Soğuk denize girer gibi yavaş yavaş başlayıp, sonradan paldır küldürleşen bir şeyler hazırladım, gelecek haftalarda eğer eğilmemizi istediğiniz türler olursa, veya herhangi bir yorum için (listeler daha uzun olsun, daha kısa olsun, daha fazla Tibetan throat singing istiyoruz, vs.) aşağıdaki kutucuk kadar yakınız her zaman olduğu gibi.

İyi dinlemeler!

 

Yazıyı/albümü değerlendirmek için:

Average rating 0 / 5. 0

Siteye destek olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayıp Patreona göz atabilirsiniz👇
Become a patron at Patreon!

Ertuğrul Bircan Çopur

Doydum ama aç gözlülükten yiyorum.

0 thoughts on “Ortaya Karışık

 • Cursebringer

  Şahane liste olmuş, Ulver’i görünce içim bir titredi, bir de Bergtatt patlattım, Fakat spotify’da bulamadım ben. “Bagirmalimuzik” diye arama kısmına yazdığımda çıkmıyor, nasıl bulucağız ordan takip etmek için ?

  Yanıtla
 • Cursebringer

  Halllettim teşekkürler, şöyle bir şey var uzun zamandır canımın en çok çektiği türler black/trash ve black/folk bu iki türde birer seçki hazırlansa mesela keyiften ters dönerim 🙂

  Yanıtla
 • Doruk

  Azizim selamlar, yeni keşfettim siteyi. Ellerinize emeğinize sağlık, liste çok leziz. Yenilerini de bekleriz. Doruk

  Yanıtla

Bir Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.