Metalpervere Haftalık

Merhaba,

Metalpervere Haftalık güncellendi!

Bu hafta yine başı sonu bambaşka bir liste ile Metalperver okuru tarafından keşfedilmeyi bekleyen ilginç birkaç isim paylaşmaya çalıştım. Yumuşak başlı progresif işlerden hoşlananlar için İsveç progresif rock dünyasının en önemli figürlerinden biri kabul edilen ROINE STOLT’un ROINE STOLT’S THE FLOWER KING grubu, şöyle güzel bir nostalji yaşamak için muhteşem vokalist DEVON GRAVES‘in DEADSOUL TRIBE‘ı ve daha da nadir kıymetlerden ANEKTODEN ve ALARUM‘un yanı sıra geçen yılın en acayip albümlerinden birini yapan ekstrem mutsuzluk Hamferð ile black metal dünyasının ilginç fügürlerinden GAAHL‘ın son projesi GAAHL’S WYRD sayesinde yine ekstrem dünyaya da şöyle bir göz atmadan geçmiyoruz.

Geçtiğimiz hafta hangi gruplarla nasıl bir liste paylaştığımı kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler hemen şuraya tıklayabilirler.

Ne zaman yenileceği pek belli olmayan ama Çarşamba günleri bir göz atsanız fena olmayabilecek Metalpervere Haftalık listemi ve bagirmalimuzik Spotify hesabını takibe almayı, yorum girmeyi, kendi listelerinizi göndermek için benimle irtibata geçebileceğinizi unutmayın,

herkese keyifli dinlemeler!

İsmail Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.