Metalperver Patronlarını Arıyor!

Merhaba.

Hali hazırda hatırı sayılır bir kitlesi bulunan Metalperver’i bu kitlenin gücü ile somut etkiler yaratabilecek bir şeye dönüştürmek, siteyi içerik bakımından zenginleştirmek, daha çok insana ulaşmasını sağlamak ve böylece Metalperver adı altında ülke metal sahnesine daha somut katkılar verebilmek adına Metalperver adına bir Patreon hesabı açtım. Patreon nedir, neden böyle bir şeye kalkıştım ve siteye katkıda bulunmanız halinde önümüzdeki süreçte Metalperver’de ne gibi gelişmeler olabileceğine dair ipuçları yazıyor Patreon sayfasında, mutlaka bir bakın.

Ocak ayından bu yana destek olan herkese teşekkürler. Elbette arada dilencilikle, paragöz olmakla veya gerçek metalci olmamakla suçlanıp yakın akrabalarıma saygılarını sunanlar da oldu ama Patreon abonesi olsun olmasın, Metalperver’i seven ve bir şekilde destek olanların sayısı çok daha fazlaymış, bu süreçte bunu görmüş oldum. Sağ olun. Yavaş yavaş olaylar gelişiyor bu arada; Podcast denemeleri başladı bile ve çok yakında güzel de bir sürprizim var: Ankara’da hunharca şeyler yaşanacak, takipte kalın.

Lafı uzatmayayım. Tıpkı Metalperver’in kuruluşunda olduğu gibi kervan yolda düzülür mantığıyla, Metalperver’e destek olanlarla beraber Metalperver’i değiştirip dönüştürmeye devam ediyoruz. Metalperver’de yayımlanan yazıların kenarında köşesinde Patreon düğmesini görebilir, https://www.patreon.com/metalperver adresinden Patreon hesabına ulaşabilirsiniz. Bence güzel şeyler olacak.

Görüşürüz.

İsmail Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Metalperver Patronlarını Arıyor!” için 2 yorum

 • 20 Ocak 2019 tarihinde, saat 23:49
  Permalink

  Kritik istegini nasil yapiyoruz acaba? Liste bayagi kabarik bir tane secmek zor olacak gerci ama neyse o da olsun.

  Yanıtla
  • 20 Ocak 2019 tarihinde, saat 23:57
   Permalink

   Patreon üzerinden mesaj atmıştım ama dilersen buraya da yazabilirsin seçtiğin albümü. O kabarık listeleri yavaş yavaş eriteceğiz, hiç merak etme. 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.