Metalperver Patronlarını Arıyor!

Merhaba.

Son bir buçuk yıldır aklınıza gelebilecek her şeyiyle tek başıma uğraşarak varlığını sürdürdüğüm Metalperver, artık ona destek olacak okuyucularını arıyor.

Hali hazırda hatırı sayılır bir kitlesi bulunan Metalperver’i bu kitlenin gücü ile somut etkiler yaratabilecek bir şeye dönüştürmek, siteyi içerik bakımından zenginleştirmek, daha çok insana ulaşmasını sağlamak ve böylece Metalperver olarak Türkiye’deki metal kültürüne somut etki edebilmek amacıyla sürdürdüğüm Metalperver’de artık bunun gerçek bir işe dönüşmesi adına bir PATREON hesabı açtım. Patreon nedir, neden böyle bir şeye kalkıştım ve siteye katkıda bulunmanız halinde ne gibi gelişmeler olabileceğine dair ipuçları yazıyor Patreon sayfasında, mutlaka bir bakın.

Ocak ayından bu yana destek olan herkese teşekkürler. Elbette arada dilencilikle, paragöz olmakla veya gerçek metalci olmamakla suçlanıp yakın akrabalarıma saygılarını sunanlar da oldu ama Patreon abonesi olsun olmasın Metalperver’i seven ve bir şekilde destek olanların sayısı çok daha fazlaymış, bu süreçte bunu görmüş oldum. Sağ olun. Podcast denemeleri, ilk organizasyon, devamlı güncellenen içerik ile olaylar gelişiyor zaten, farkındasınızdır siz de.

Lafı uzatmayayım. Tıpkı Metalperver’in kuruluşunda olduğu gibi kervan yolda düzülür mantığıyla, Metalperver’e destek olanlarla beraber Metalperver’i değiştirip dönüştürmeye devam ediyoruz. Bütün motivasyonum Metalperver’e kanalize olmuş durumda. Eh, Türkiye gibi bir yerde metal içeriğine sponsor bulmak bir fıkra konusu olabilir ancak ama bir noktada yaşayabilmem de lazım tabii. O yüzden Metalperver’de yayımlanan yazıların kenarında köşesinde PATREON düğmesini görebilir, destek olmanız için yapacağım çağrılara maruz kalabilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkürler,

görüşürüz.

İsmail Korhan Tok

Üniversiteden sonra metali bırakmadım.

Metalperver Patronlarını Arıyor!” için 3 yorum

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.